Seev

Telekomunikacja dla biznesu

Budownictwo

Usługi dodatkowe

Nie zatrzymuj się w połowie drogi

Rozwiązania SEEV mają przede wszystkim umożliwić bezproblemową pracę w firmie. Aby tak było każdy z elementów systemu telekomunikacyjnego musi być równie dobry. W SEEV wprowadziliśmy więc szereg usług towarzyszących.

Usługi dodatkowe
Vitrual Private Server

Virtual Private ServerUsługa dodatkowa

Wirtualny serwer dla firm

Wirtualny Serwer SEEV oparty jest na sieci światłowodowej o przepustowości 10 Gbps. Firma może ustalić przepływność połączenia z serwerem na poziomie n x 10 Mbps. Dla achowania najwyższej jakości wykorzystywane są rozwiązania takich marek jak VMWare, Supermicro, Intel, Allied Telesis, HP, APC.

Dowiedz się więcej

Telefonia SEEV

Telefonia SEEVUsługa dodatkowa

Nowe funkcjonalności dostępne w ramach jednej usługi

Telefonia SEEV zapewnia najwyższej jakości usługi głosowe oraz takie funkcjonalności jak centrala, nagrywanie rozmów, czy połączenia między pracownikami. Usługa skierowana jest do firm, które wykorzystują kontakt telefoniczny w codziennym funkcjonowaniu i oczekują optymalizacji kosztów w tym zakresie.

Dowiedz się więcej

Intranet

IntranetUsługa dodatkowa

Sieć wewnętrzna w firmie

Intranet to wewnętrzna, zamknięta sieć działająca na zasadach internetu, jednak nie będąca jego częścią (istnieje jednak możliwość uzyskania dostępu do internetu za pomocą hasła lub z konkretnego, upoważnionego komputera). Takie roziązanie zapewnia bezpieczeństwo przepływu danych i dostępu do strategicznych informacji dla firmy. Dostęp do intranetu zabezpieczony jest hasłem w panelu logującym.

Dowiedz się więcej

Monitoring IP

Monitoring IPUsługa dodatkowa

Zupełnie nowy system obserwacji

Monitoring IP SEEV to system obserwacji nowej generacji oparty na łączach światłowodowych SEEV. Dzięki łatwej obsłudze z tego rozwiązania korzystają obecnie zarówno największe centra handlowe i logistyczne, jak i placówki naukowe, czy firmy ochroniarskie.

Dowiedz się więcej

KONTAKT Z DORADCĄ


Adrian Daniel
Business Account Manager

+48 530...Zobacz numer

a.daniel@seev.pl

Integrated by Wills ™