Seev

Telekomunikacja dla biznesu

Ochrona zdrowia

Usługi dodatkowe

Nie zatrzymuj się w połowie drogi

Rozwiązania SEEV mają przede wszystkim umożliwić bezproblemową pracę w firmie. Aby tak było każdy z elementów systemu telekomunikacyjnego musi być równie dobry. W SEEV wprowadziliśmy więc szereg usług towarzyszących.

Usługi dodatkowe
Monitoring IP

Monitoring IPUsługa dodatkowa

Zupełnie nowy system obserwacji

Monitoring IP SEEV to system obserwacji nowej generacji oparty na łączach światłowodowych SEEV. Dzięki łatwej obsłudze z tego rozwiązania korzystają obecnie zarówno największe centra handlowe i logistyczne, jak i placówki naukowe, czy firmy ochroniarskie.

Dowiedz się więcej

Virtual Private Network

Virtual Private NetworkUsługa dodatkowa

Oddziały połączone w Prywatną Sieć Wirtualną

SEEV tworzy jeden system roboczy z wewnętrznych sieci oddziałowych, udostępnia łącze internetowe i zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem. Wdrożenie VPN znacznie ułatwia wymianę informacji pomiędzy oddziałami w firmie i redukuje koszty.

Dowiedz się więcej

Telewizja IP

Telewizja IPUsługa dodatkowa

Nowe znaczenie telewizji w firmie

Telewizja SEEV oparta jest na TV kablowej 3 Generacji JAMBOX. Możliwość wyboru konkretnych pakietów tematycznych daje gwarancję, że firma będzie korzystać jedynie z tych kanałów, które potrzebuje, usługa Multiroom pozwoli ograniczyć koszty i rozdzielić sygnał na kilka odbiorników.

Dowiedz się więcej

Vitrual Private Server

Virtual Private ServerUsługa dodatkowa

Wirtualny serwer dla firm

Wirtualny Serwer SEEV oparty jest na sieci światłowodowej o przepustowości 10 Gbps. Firma może ustalić przepływność połączenia z serwerem na poziomie n x 10 Mbps. Dla achowania najwyższej jakości wykorzystywane są rozwiązania takich marek jak VMWare, Supermicro, Intel, Allied Telesis, HP, APC.

Dowiedz się więcej

KONTAKT Z DORADCĄ


Arkadiusz Bonik
Senior Business Account Manager

+48 530...Zobacz numer

a.bonik@seev.pl

Integrated by Wills ™